P.P.U Melisa

O nas


Jesteśmy firmą rodzinną. Od 1989 roku rozwijamy swoją działalność na rynku ekstraktów roślinnych. Pomysł stworzenia "Melisy" zrodził się na skutek obserwacji potrzeb polskiego rynku kosmetycznego i wyniknął z naszej pasji. Od początku istnienia nieustannie udoskonalamy swoje procesy produkcyjne oraz regularnie poszerzamy wachlarz produktów i usług, aby sprostać potrzebom klientów.
Z wielkim zainteresowaniem śledzimy najnowsze osiągnięcia i tendencje w kosmetyce światowej, a wszelkie nowości i odkrycia dotyczące zastosowania kolejnych surowców w krótkim czasie umieszczamy jako propozycję w swojej ofercie.
 
Indywidualne podejście do klienta, najwyższa jakość naszych produktów oraz konkurencyjne ceny gwarantują długoletnią współpracę.
Wśród naszych stałych odbiorców jest wielu renomowanych i powszechnie znanych producentów z branży kosmetycznej i nie tylko. W działaniu stawiamy na rzetelność, a najwyższym dobrem jest dla nas zadowolenie kontrahentów.

 

Misja

Z pasją i zaangażowaniem tworzymy dla naszych klientów wartość dodaną, w pełni wykorzystując w tym procesie bogactwo natury oraz nieustannie poszerzaną wiedzę.
 
W relacjach międzyludzkich, budujemy mocne i trwałe więzi oparte na szacunku i indywidualnym podejściu.

 

Wizja

Być największym dostawcą ekstraktów roślinnych i produktów powiązanych na rynku. Łączyć propagowanie naturalnych rozwiązań z efektywnym zwiększaniem wartości użytkowej produktów naszych klientów.

W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Kontynuowanie przeglądania strony bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na ich użycie.

Akceptuję